Sold
Listing Courtesy of: MOUNT RUSHMORE AOR / Oak & Key Realty, LLC
21329 Trailside Road Lead, SD 57754
Sold on 04/23/2026
$1,250,000 (USD)
Sold Date:
04/23/2026
04/23/2026
Lot Size
0.33 acres
0.33 acres
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
2022
2022
MOUNT RUSHMORE AOR
Last checked May 19 2026 at 4:37 AM GMT+0000
MOUNT RUSHMORE AOR
Last checked May 19 2026 at 4:37 AM GMT+0000
Stories
- 2
Listing Price History
Date
Event
Price
% Change
$ (+/-)
Mar 03, 2026
Price Changed
$1,349,000
-2%
-$30,000
Jan 07, 2026
Price Changed
$1,379,000
-4%
-$60,000
Oct 28, 2025
Price Changed
$1,439,000
-2%
-$30,000
Sep 04, 2025
Price Changed
$1,469,000
-1%
-$16,000
Jun 09, 2025
Price Changed
$1,485,000
-2%
-$24,000
May 09, 2025
Price Changed
$1,509,000
-3%
-$40,000